736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Skup mieszkańSKUP MIESZKAŃ

Sprzedaż mieszkania to wcale nie łatwe zadanie. Szukanie kogoś, kto kupi mieszkanie od ręki w korzystnej cenie i najlepiej w krótkim czasie - to wielka sztuka. Kłopot powiększa się jeśli mieszkanie ma problemy techniczne bądź prawne. Jak więc sprzedać mieszkanie szybko i za gotówkę - skontaktujcie się Państwo z naszą firmą, która od lat zajmuje się skupem mieszkań w Krakowie i jego okolicach.

Kiedy zrobią już Państwo pierwszy krok (kontakt z nami), przedstawiciel przyjedzie zobaczyć mieszkanie, bądź przejrzy zdjęcia i dokumentację - w zależności jaką formę spotkania ustalicie. Następuje wstępna wycena mieszkania, możecie ją jeszcze oczywiście negocjować. Kiedy już cena za mieszkanie będzie Państwu odpowiadać agent przedstawi wszystkie warunki sprzedaży. Podpiszą Państwo umowę u notariusza (przedwstępną), następnie po zebraniu  odpowiednich dokumentów transakcja zostanie zakończona.

O jakie dokumenty chodzi?

  • imię i nazwisko właściciela nieruchomości
  • rozmiar sprzedawanego mieszkania
  • lokalizacja
  • wszelkie informacje dotyczące ewentualnych kredytów hipotecznych bądź zadłużeń, które mogą ciążyć na sprzedawanej nieruchomości

 

Trzeba jak najszybciej skompletować wyżej wymienione dokumenty, akt własności, Numer Księgi Wieczystej (dla domów i działek będą to jeszcze wypisy z rejestru gruntów). Jeśli jak już wspomnieliśmy będzie to nieruchomość obciążona hipoteką czy innymi długami, również taka dokumentacja będzie tu niezbędna.

Zajmujemy się nie tylko skupem mieszkań, ale również skupem domów, lokali usługowych, a nawet gruntów rolnych i działek budowlanych.

Warto skorzystać z usług naszej firmy, kiedy:

  • pilnie potrzebujecie gotówki
  • pilnie potrzebujecie pieniędzy na spłatę zadłużenia
  • nieruchomość jest zadłużona (nawet kiedy jest ona już obciążona egzekucją komorniczą - skup mieszkań w takiej sytuacji jest nadal możliwy)
  • chcecie szybko pozbyć się nieruchomości otrzymanej w spadku

Sprzedaż mieszkań zadłużonych jest możliwy niemal z każdą kwotą ciążącą na nieruchomości (hipoteka, egzekucja komornicza, długi spowodowane nieopłacaniem bieżących rachunków).

Ile mogę otrzymać za moją nieruchomość?
Jest wiele czynników, które wpływają na kwotę. W związku z tym, iż zakup jest szybki, formalności dopełniane są przez naszą firmę, a Państwo otrzymują gotówkę do ręki - nie jest to kwota
jaką mogli by Państwo uzyskać w przypadku innej formy sprzedaży. Otrzymają więc Państwo do 80% wartości nieruchomości. Jeśli jednak mieszkanie jest zadłużone, warto wiedzieć, iż nie otrzyma się za nie więcej niż 70% wartości.

Zapewne każdy ktoś choć odrobinę orientuje się w rynku nieruchomości wie, że wciąż powstają nowe mieszkania, lokale użytkowe... Co za tym idzie - coraz trudniej jest sprzedać "starą" nieruchomość. Kiedy czas Państwa nie goni, oczywiście można próbować sprzedać mieszkanie na własną rękę, czy skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Kiedy jednak potrzebują Państwo szybkiej sprzedaży, z różnych powodów - najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszą firmą. Skupujemy nieruchomości również zadłużone - szybko pozbędą się Państwo długów i odzyskają płynność finansową i co najważniejsze - spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Firma M1M2 od wielu lat działa na rynku nieruchomości i zajmuje się skupem mieszkań, oddłużaniem nieruchomości, a także zamianą mieszkań. Jeśli więc znaleźli się Państwo w sytuacji, kiedy chcecie szybko pozbyć się swojego mieszkania (nawet zadłużonego bądź tego, na którym już ciąży egzekucja komornicza) na terenie Krakowa bądź jego okolic – koniecznie zgłoście się Państwo nas, a na pewno pozbędziecie się szybko problemów, długów, zyskacie z powrotem płynność finansową czy po prostu będą mieli Państwo szybki zastrzyk gotówki!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!