736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Jak sprzedać garażJAK SPRZEDAĆ GARAŻ?

Posiadają Państwo nieruchomość na sprzedaż jaką jest garaż? A może garaż jest częścią nieruchomości? Posiadają Państwo „blaszak”, którego chcecie szybko się pozbyć? Od czego zacząć? Nie chcąc „bawić się” w samodzielną sprzedaż zdając sobie sprawę, że to skomplikowany proces a sprzedaż może trwać nawet miesiącami?

Jak sprzedać garaż szybko i przy minimum formalności?
Jesteśmy firmą M1M2 zajmują się skupem nieruchomości na terenie Krakowa i w jego okolicach. Zgłoście się Państwo do nas za pomocą formularza kontaktowego - odezwą się w ciągu 24h by umówić się na spotkanie. Nasz agent przyjedzie zobaczyć garaż, wyceni go i już kilka dni po oględzinach gotówka zostanie wpłacona do ręki.

Niezbędne formalności i dokumenty potrzebne do sprzedaży garażu:

    • odpis zwykły z księgi wieczystej
    • wypis z rejestru gruntów i rejestru lokali
    • tytuł nabycia (akt notarialny postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku)
    • w przypadku nabycia przez dziedziczenie – zaświadczenie z urzędu skarbowego o uregulowaniu ewentualnego podatku od spadku
    • dane osobowe kupujących i sprzedających

 

Jeśli nie mają Państwo głowy do tego typu formalności; mogą Państwo zostawić to wszystko specjalistom z naszej firmy – na każdym etapie postępu w sprawie będziemy Państwa informować o dokonanych krokach. Staramy się dopełnić formalności w jak najkrótszym czasie by klient szybko otrzymał gotówkę za swoją nieruchomość.

Jak sprzedać garaż?
W dzisiejszych czasach sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości nie jest prosta, sprzedanie jej samodzielnie często graniczy z cudem, zwłaszcza, że przez ostatni rok ceny nieruchomości poszybowały w górę.

Jeśli więc mają Państwo problem z długami, nieruchomość jest zadłużona, chcą Państwo szybko pozbyć się garażu by dostać gotówkę do ręki i spłacić inne zadłużenia – najlepszym rozwiązaniem jest skup nieruchomości – nie będziesz czekać miesiącami na sprzedaż. Dostaniesz gotówkę już w kilka dni!

Jak sprzedać garaż – upewnij się czy możesz sprzedać swój garaż!
Istnieje wiele przepisów określających czy można sprzedać garaż bądź miejsce postojowe i w jaki sposób można tego dokonać. Jeśli jednak wszystkie kruczki prawne Państwa przerażają lub zwyczajnie nie macie czasu na załatwianie formalności – skontaktuj się z nami – załatwimy wszystko za Państwa i odkupimy nieruchomość płacąc gotówką. Od wieli lat prowadzimy skup nieruchomości stąd nasze duże doświadczenie i szybki czas rozwiązywania problemu.

Nasi agenci to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy doskonale wiedzą co robić – będziemy Państwa informować o postępach w sprawie. Działamy na terenie Krakowa i okolic – skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego – i szybko otrzymaj gotówkę!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!