736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

O firmie M1M2,plO FIRMIE

Firma M1M2 zajmuje się oddłużaniem nieruchomości, lokali mieszkalnych i budynków mieszkalnych na terenie Krakowa i okolic. W swojej ofercie mamy takie usługi jak: skup nieruchomości, skup mieszkań, oddłużanie nieruchomości, oddłużanie mieszkań, skup działek budowlanych, skup gruntów rolnych, skup działek rolnych.

Nasza firma ma bowiem bardzo szeroki wachlarz usług dla swoich klientów, którzy znaleźli się w tarapatach bądź potrzebują szybkiej gotówki za sprzedaż swojej nieruchomości czy gruntów, działek rolnych.

Niestety, żyjemy w czasach gdzie coraz częściej pojawiają się problemy ze spłatą zobowiązań finansowych mieszkańców Krakowa i jego okolic - a te prowadzą do poważnych konsekwencji - w tym chociażby eksmisji. Pandemia dała się wszystkim we znaki, zwłaszcza ci, którzy prowadzą małe sklepiki, knajpki, restauracje, mogli w ostatnich czasach popaść w długi, ponieważ nie mogli prowadzić swoich interesów, a nawet zmuszeni byli je zamknąć.

Mieszkańcy Krakowa przez długie miesiące borykają się z długami i próbują działać na własną rękę - nie jest to jednak opłacalne. Wymówienie umowy kredytowej, zajęcia komornicze, licytacje komornicze, eksmisja... - to bardzo poważny problem który w bardzo bolesny sposób może odbić się na całej rodzinie. Nie warto więc zwlekać, należy działać! Mamy nadzieje, że nikt z Państwa do tej pory jeszcze nie przekonał się iż działanie na własną rękę nie przynosi pożądanych rezultatów – a wręcz przeciwnie. Nie każdy zna się na tyle na sprawach finansowych, nawet prowadząc własny biznes, by móc poradzić sobie ze spłatami zadłużenia i całą „papierologią” z nimi związaną. Warto więc odezwać się do nas, fachowcy z naszej firmy przyjmą zgłoszenie i pomogą rozwiązać problem. Bowiem im szybciej zacznie się działać tym lepiej.

Firma nie tylko zajmuje się takimi procesami jak: skup nieruchomości, skup mieszkań, oddłużanie nieruchomości, oddłużanie mieszkań, skup działek budowlanych, skup gruntów rolnych, skup działek rolnych - ale również pomaga zawalczyć o siebie, o swoją firmę, pomaga rozwiązać problem zajęcia komorniczego, licytacji... - niezależnie od tego na jakim etapie jest już dana sprawa. Starają się pomóc każdemu, w każdej sytuacji - i w większości przypadków - ratują ludzkie dobytki.Firma M1M2 to przede wszystkim zespół życzliwych i kompetentnych ludzi, ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w dziedzinie oddłużania nieruchomości - domów, mieszkań. Oferują wysokiej jakości usługi, które wreszcie dadzą wam spokojnie spać, zapewnią pełne bezpieczeństwo. Czytając opinie dotyczące firmy, dowiedzą się Państwo jak wysoka jest nasza skuteczność. Nasi doradcy współpracują z wieloma ekspertami prawnymi czy rzeczoznawcami majątkowymi.

Eksperci firmy M1M2 doskonale rozumieją Państwa ciężką sytuację, dlatego też w przyjazny i bardzo indywidualny sposób podchodzą do każdej sprawy. Zgłaszając się do nas - przekonają się Państwo w jak profesjonalny sposób firma rozwiąże Wasze problemy dotyczące zadłużenia nieruchomości!

Dla specjalistów pracujących w firmie M1M2 najważniejszy zawsze jest klient.
Etyka pracy, odpowiedzialność w procesie oddłużania, rzetelność - tym się charakteryzujemy. Nasza firma działa w sposób bardzo kompleksowy, niemal wszystko załatwi za dłużnika - nie musicie więc martwić się, że samodzielnie będziecie musieli załatwiać jakiekolwiek sprawy urzędowe związane z zadłużeniem. Pozbędziecie się w ten sposób wielu stresów. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma szybko i sprawnie może rozwiązać wasze zaistniałe problemy finansowe!

Szybko, bezpiecznie i komfortowo!

Firma M1M2 posiada bardzo dobrą renomę - spełnia oczekiwania wszystkich klientów, głównie dlatego, że do każdego z nich podchodzi w bardzo indywidualny sposób.

Mogą się Państwo z Nami czuć bezpiecznie - zapraszamy do naszego biura by omówić cały proces oddłużania czy sprzedaży.

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!