736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Skup działek budowlanychSKUP DZIAŁEK BUDOWLANYCH

Może się wydawać, że sprzedaż działki budowlanej to mały problem, że takie działki sprzedają się dużo szybciej niż mieszkania czy domy. Niestety - nic bardziej mylnego. Często bywa tak, że ogłoszenie o sprzedaży działki budowlanej latami wisi w agencjach nieruchomości, na portalach społecznościowych w gazetach... i nic. Jeśli nie chcesz czekać, potrzebujesz szybkiego rozwiązania zgłoś się do naszej firmy. Zajmujemy się skupem nieruchomości różnego typu, również tych zadłużonych.

Zacznijmy jednak od początku. Należy sprawdzić status działki, którą chcą Państwo szybko spieniężyć, czy to działka budowlana, a może jednak rolna, usługowa albo leśna? Dokumenty, z których zdobędziesz takie informacje to:
1. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy
2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy

Należy pamiętać jednak, że studium określa tylko ogólne przeznaczenie działki i jest ono sporządzone zawsze dla całego terenu danej gminy. Tak więc nawet jeśli działka określona jest jako działka pod zabudowę, należy wystąpić o warunki zabudowy - jeśli działkę ma zostać sprzedana jako stricte budowlana.

Kolejną rzeczą jaką koniecznie należy sprawdzić to droga. Może się bowiem okazać, że droga dojazdowa do działki, która ma być sprzedana jest prywatną własnością właścicieli działek, które zlokalizowane są przy danej drodze - a Państwo jako sprzedający działkę, są jej współwłaścicielami. Wtedy w akcie notarialnym kupna-sprzedaży działki będzie widniał zapis, że działka została nabyta wraz z udziałem w drodze.

Jeśli działka jest na pewno budowlana, jeśli ma zapewniony dojazd, a księga wieczysta jest "w porządku" - można przystąpić do sprzedaży działki.

Jak się za to zabrać szybko, bezpiecznie i bez zbędnych formalności? Oczywiście, możecie zgłosić działkę do agencji nieruchomości, dodać ogłoszenia na portale, rozwiesić plakaty o sprzedaży w okolicy działki... Jednak trzeba się liczyć z tym, że to potrwa - w aktualnej sytuacji pandemii i cen nieruchomości - to może potrwać bardzo długo.

Co więc zrobić by szybko sprzedać działkę budowlaną, najlepiej bez pośredników i za gotówkę? Skontaktować się z firmą M1M2 (która działa na terenie Krakowa i okolic) prowadzącą skup działek budowlanych, gruntów rolnych i innych nieruchomości.

Dlaczego skorzystać z usług M1M2, która prowadzi skup działek budowlanych?

    • będą mogli Państwo szybko sprzedać swoją działkę
    • spieniężą Państwo ją w bardzo szybkim czasie
    • nie będą musieli Państwo poświęcać czasu na rozmowy z pośrednikami, dodawanie ogłoszeń
    • wszelkie procedury i formalności zostaną dopełnione przez naszą firmę
    • szybko pozbędziesz się "problemu" i zyskasz spory zastrzyk gotówki

 

Specjaliści firmy M1M2 działają w pełnej dyskrecji i zawsze podchodzą bardzo indywidualnie do każdego kupna, sprzedaży, zamiany czy oddłużania.

Warto więc zgłosić się do naszej firmy (działamy na terenie Krakowa i okolic) by specjaliści wycenili działkę. Zaproponują swoją cenę, a kiedy kwota będzie dla Was zadowalająca, udacie się razem do notariusza, podpiszecie umowę i otrzymają Państwo pieniądze do ręki.

Na spotkanie z naszym agentem weźcie pełną dokumentację o której wspomnieliśmy wyżej, to znacznie przyspieszy proces sprzedaży działki.
Na spotkaniu możecie udać się na miejsce by agent zobaczył działkę, albo umówić się w biurze i pokazać zdjęcia, a także pełna dokumentację działki, którą chcecie sprzedać.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży nieruchomości (domu, mieszkania, działki budowlanej, gruntów rolnych...) warto skontaktować się z naszą firmą, która skupuje takowe nieruchomości za gotówkę – nawet w trzy dni mogą Państwo otrzymać pieniądze za swoją nieruchomość – nawet tą zadłużoną!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!