736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

skup nieruchomości o dowolnej formie własnościSKUP NIERUCHOMOŚCI O DOWOLNEJ FORMIE WŁASNOŚCI

Potrzebują Państwo jak najszybciej pozbyć się nieruchomości? Od dłuższego czasu sprzedaż jej stanowi problem? Zależy Państwu nie tylko na czasie ale przede wszystkim na dobrej cenie i gotówce do ręki? Zapraszamy więc do firmy M1M2, której główną domeną jest skup nieruchomości (mieszkań, domów, działek budowlanych, gruntów rolnych...). Szybko, za gotówkę do ręki - nawet tego samego dnia.

Specjaliści naszej firmy doskonale znają Państwa problemy związane ze sprzedażą nieruchomości (czy to mieszkania, czy domu) - zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie lub telefonicznie. Nawet tego samego dnia umawiamy wizytę przedstawiciela by obejrzeć nieruchomość i udajemy się do notariusza u którego od razu otrzymują Państwo gotówkę do ręki.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzedaż nieruchomości to proces bardzo długotrwały, może trwać wiele miesięcy - zwłaszcza w aktualnym czasie. Dodawanie ogłoszeń do gazet czy na strony w sieci, rozmowy z pośrednikami z biurami nieruchomości, ciągnące się formalności... - nie każdy ma na to czas i ochotę. Dlatego  zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która zajmuje się skupem nieruchomości. Wystarczy zadzwonić do nas, umówić się na spotkanie żeby agent mógł zobaczyć nieruchomość i przyjąć ofertę. Sprzedaż nieruchomości nigdy nie była tak prosta! Warto wiedzieć również, że spotkanie z fachowcami z firmy M1M2 a także wycena nieruchomości jest całkowicie darmowa.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które:

  • chcą szybko sprzedać nieruchomość (mieszkanie, dom, grunty rolne, działki budowlane)
  • chcą spieniężyć swoją nieruchomość w bardzo szybkim czasie
  • nie mają czasu na rozmowy z pośrednikami, na dodawanie ogłoszeń, robienie zdjęć itd
  • nie mają czasu na okazywanie mieszkania, domu potencjalnym kupcom
  • nie chcą i nie mają czasu na zmaganie się z procedurami urzędowymi, których jak wiemy jest cała masa
  • planują wyprowadzkę z miasta
  • planują szybki wyjazd poza granice kraju
  • potrzebują gotówki bo pojawiła się możliwość szybkiej inwestycji
  • chcą spieniężyć nieruchomość z powodu problemów życiowych
  • chcą szybkiej gotówki by podnieść swój standard życia

 

Nasi specjaliści nigdy nie dopytują z jakiego powodu chcą Państwo sprzedać nieruchomość. Firma M1M2 gwarantuje Państwu pełen profesjonalizm i bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Każda wycena jest darmowa. Szybka decyzja i ekspresowa płatność gwarantowana. Cała transakcja jest przeprowadzona dyskretnie.

Nasza firma M1M2 nie tylko zajmuje się skupem nieruchomości. Oferta jest o wiele szersza, między innymi mamy w swojej ofercie: skup mieszkań, oddłużanie nieruchomości, oddłużanie mieszkań, skup działek budowlanych, skup gruntów rolnych, skup działek rolnych.

Oferta jest więc kierowana nie tylko do osób, które chcą szybko i za gotówkę sprzedać swoją nieruchomość. Oferta firmy to również rozwiązywanie problemów związanych z długami - licytacją komorniczą, zadłużeniem w banku... - co w dzisiejszych czasach niestety zdarza się coraz częściej.
Nie warto ryzykować i zajmować się swoimi długami w samotności - to może tylko pogłębić problemy i zwiększyć zadłużenie.
Nasza firma zajmuje się nawet najcięższymi sprawami, które z góry zostały przekreślone. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Chcemy pomóc każdemu, niezależnie od sytuacji, niezależnie od stopnia posunięcia sprawy - warto się więc do nas zgłosić ze swoim problemem i wreszcie spać spokojnie, nie martwiąc się, że straci się cały swój dorobek życia i wyląduje wraz z rodziną na bruku.

Jeśli więc interesuje Państwa sprzedaż nieruchomości za gotówkę, bądź oddłużanie nieruchomości na której ciąży kredyt hipoteczny, a od jakiegoś czasu nie ma możliwości go spłacać.. - zgłoście się do nas. Firma M1M2 podejmuje się każdej sprawy, do każdego przypadku podchodzi bardzo indywidualnie, rzetelnie i fachowo.

Bardzo istotne jest to, iż nasza firma M1M2 zajmuje się oddłużaniem i skupem nieruchomości nawet nieuregulowanych prawnie, bądź tych, które już trafiły na licytację komorniczą – dla nas nigdy nie jest za późno – pierwszy krok należy do Państwa - skontaktowanie się z naszą firmą i wreszcie pozbycie się problemów.
Na naszej stronie znajdziecie wiele opinii na temat tego jak działamy – wypowiadają się tam osoby, którym już pomogliśmy i którzy żyją już bez problemu i strachu.
Jeżeli więc znaleźli się Państwo w tarapatach, mają Państwo długi lub problemy ze spłaceniem swoich zobowiązań finansowych, bądź po prostu chcą Państwo szybko sprzedać swoją nieruchomość – skorzystajcie z usług naszej firmy – zrobimy wszystko co w naszej mocy by pomóc!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!