736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Jak sprzedać mieszkanieJAK SPRZEDAĆ MIESZKANIE?

Postanowili Państwo, że chcecie sprzedać swoje mieszkanie, zastanawiacie się jednak w jaki sposób to zrobić? Przez biuro nieruchomości? Samodzielnie?

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże podjąć Ci decyzję!

Wiadomo, że każdemu kto podjął decyzję o sprzedaży mieszkania zależy na jak najszybszej transakcji, by kłopot nie ciążył na głowie. Proces sprzedaży jednak często jest dość żmudny i czasochłonny, może potrwać nawet od 3 miesięcy do dwóch lat - w Polsce (według danych statystycznych). Jak więc sprzedać mieszkanie bez problemów? Z zyskiem? Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem hipotecznym, albo mieszkanie zadłużone? Na wszystkie pytania postaramy się Państwu odpowiedzieć poniżej:

Od czego zacząć? Jak sprzedać mieszkanie?
Samodzielna sprzedaż mieszkania to proces bardzo pracochłonny, co więcej nie ma też pewności, a zwłaszcza w dzisiejszych czasach, że uda się szybko sprzedać nieruchomość i odzyskać płynność finansową, albo po postu pozbyć się problemu jakim jest nieruchomość, za którą stałe opłaty wciąż jednak należy uiszczać. Jeśli chcą Państwo szybko pozbyć się mieszkania, bez pośredników, bez wizyt potencjalnych kupców i załatwianiu setek formalności, warto skontaktować się z naszą firmą M1M2. Nasz agent przyjedzie na miejsce, zobaczy mieszkanie, zaproponuje cenę i już po kilku dniach dostaniecie pieniądze do ręki. Więc jak najlepiej sprzedać mieszkanie bez pośredników?

Po kolei:

  • skompletowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji
  • wycena nieruchomości
  • przygotowanie mieszkania do sprzedaży
  • stworzenie oferty sprzedaży
  • okazywanie mieszkania potencjalnym kupcom

 

To zaledwie parę punktów, a wyobraźcie sobie Państwo jak pracochłonny to proces.

Dokumenty potrzebne do szybkiej sprzedaży mieszkania:

  • odpis z księgi wieczystej (zdobędziesz go w Sądzie Rejonowym)
  • akt notarialny przeniesienia własności bądź darowizny
  • zaświadczenie o braku zaległości w opłatach czynszowych
  • zaświadczenie o braku osób zameldowanych w mieszkaniu
  • dokumenty poświadczające tożsamość obu osób (dowód osobisty)

 

Odkupimy od Państwa mieszkanie, nawet to zadłużone i nawet w kilka dni dostaniecie gotówkę do ręki. Specjaliści z naszej firmy zajmą się wszystkimi formalnościami i całą „papierologią. Na każdym etapie sprzedaży mieszkania będziecie informowani o postępach.

Jak sprzedać mieszkanie zadłużone?
Jeśli chcą Państwo sprzedać mieszkanie na którym ciąży kredyt hipoteczny, bądź jest ono zadłużone – również jest taką możliwość. Nasza firma bowiem zajmuje się również skupem nieruchomości zadłużonych.

Firma M1M2 działa na terenie Krakowa i okolic, warto skontaktować się z nami w sprawie sprzedaży mieszkania – doskonale wiemy jak wiele jest formalności do przygotowania – dopilnujemy ich za Państwa, oczywiście informując Was o podjętych krokach w danej sprawie.

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!