736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Skup lokali użytkowychSKUP LOKALI UŻYTKOWYCH

Lokal użytkowy to dość specyficzna nieruchomość. Nie wystarczy dodać ogłoszenia w sieci: sprzedam lokal użytkowy... mogą mieć Państwo pewność, że nie będzie wielu chętnych. Tym bardziej, że kupno lokalu użytkowego to spory wydatek.

Czym jest lokal użytkowy ?

Lokal użytkowy to nie mieszkanie. Tutaj kupujący będzie miał o wiele więcej pytań i wątpliwości niż podczas zakupu mieszkania czy nawet domu. Mieszkanie, dom - chcemy kupić dla siebie, dla swojego spokoju... Lokal użytkowy zaś kupujemy tylko z jednego powodu - chęci dużego zarobku, poprawienia swojej płynności finansowej. To dlatego lokale użytkowe nazywane są nieruchomościami inwestycyjnymi.

Należy liczyć się z różnymi pytaniami kupującego:

    • czy lokal ma odpowiednią wentylację?
    • jaka jest wysokość poszczególnych pomieszczeń?
    • rzuty lokalu
    • kwestie zarobkowe
    • czy wspólnota mieszkaniowa, jeśli takowa znajduje się przy lokalu, wyrazi zgodę na sprzedaż alkoholu - bez koncesji w sklepie a tym bardziej restauracji - zarobki będą bardzo liche

 

Jak szybko pozbyć się nieruchomości i otrzymać gotówkę? Samodzielna sprzedaż lokalu może potrwać bardzo długo, z kolei korzystając z pomocy pośredników cena takiej usługi waha się w granicy 10000zł. Mają Państwo jednak jeszcze jedną możliwość - skorzystać z usług naszej firmy, która zajmuje się skupem nieruchomości - mogą mieć Państwo pewność szybkiego załatwienia sprawy i otrzymania gotówki.

Nasza firma M1M2 działa na terenie Krakowa i okolic od wielu lat działając na rynku nieruchomości. Zajmuje się nie tylko ich skupem, ale również oddłużeniem czy zamianą.

Jeśli więc chcą Państwo szybko pozbyć się swojego lokalu użytkowego -  skontaktujcie się z naszą firmą. Mogą Państwo otrzymać nawet 80% wartości nieruchomości (jeśli nie jest zadłużona), a gotówkę dostaniecie do ręki - nawet w kilka dni.

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!