736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Skup gruntów rolnychSKUP GRUNTÓW ROLNYCH

W ostatnich czasach skup gruntów rolnych cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Sprzedaż jakichkolwiek nieruchomości to usługa, która od lat pomaga wielu osobom szybko spieniężyć nieruchomość, wyjść z długów, pozbyć się uciążliwego spadku otrzymując spory zastrzyk gotówki.

Jeśli działka rolna jest w kiepskiej lokalizacji, jest zaniedbana, położona z dala od głównych dróg, ziemia jest kiepskiej klasy... To sprzedaż takiej nieruchomości może trwać latami, trzeba mieć naprawdę szczęście by sprzedać tego typu nieruchomość. Z pomocą więc nadchodzi nasza firma, która może odkupić Państwa działkę.

Oferowana przez naszą firmę usługa skupu gruntów rolnych daje możliwość szybkiego otrzymania gotówki.
Zgłaszając chęć sprzedaży poprzez formularz kontaktowy mogą mieć Państwo pewność, że skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h.

Jeżeli posiadają Państwo grunty rolne na terenie Krakowa bądź w jego okolicach zgłoście się do firmy M1M2 i szybko pozbądźcie się problemu. Nawet w parę dni otrzymasz gotówkę za swoje grunty rolne.

Skup gruntów rolnych - od czego zaczniemy?
Pierwszym etapem naszego działania z klientem jest wycena działki - wpływ na nią ma lokalizacja, stan prawny i klasa ziemi. Firma M1M2 to grono specjalistów, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej wyceny. Nasza firma bardzo często ma wysokie i konkurencyjne stawki za oferowane przez klientów nieruchomości - nawet te zadłużone. Firma jest bardzo rzetelna i zwraca uwagę na wszystkie ważne aspekty w czasie wyceny działki rolnej. Wycena gruntów rolnych jest bezpłatna - klient nie ponosi żadnych kosztów. Jak już wspomnieliśmy, poza lokalizacją gruntów rolnych oferowanych nam na sprzedaż bardzo ważna jest klasa ziemi - najwięcej otrzyma się za grunty rolne, których klasa ziemi osiąga I i II.

Skup gruntów rolnych - poszczególne etapy
Pierwszy krok należy do Państwa - zgłoszenie do naszej firmy chęci sprzedaży gruntów rolnych - najlepiej skorzystać z dostępnego formularza na naszej stronie internetowej. W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz agent, umówi się na spotkanie, odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Każde zgłoszenie zostaje rozpatrzone indywidualnie i rzetelnie. Jeśli kupujący zaakceptuje cenę za swoje grunty rolne następuje kolejny etap. Mianowicie - podpisanie umowy sprzedaży u notariusza. Firma M1M2 wypłaci Państwu gotówkę bądź wykona przelew na wskazane konto bankowe - w zależności od preferencji klienta. Na każdym etapie sprzedaży nieruchomości informujemy klienta o wszystkich formalnościach. Specjaliści z firmy M1M2 dostępni są niemal całą dobę, siedem dni w tygodniu - jeśli mają Państwo obawy, zawsze możecie zgłosić się do specjalistów z pytaniami.

Firma M1M2 oferuje skup gruntów rolnych w różnym stanie prawnym. Skupujemy grunty rolne znajdujące się nawet w trakcie postępowania spadkowego, komorniczego a nawet z nieuregulowaną sytuacją prawną. Oczywiście jeśli sytuacja prawna nieruchomości jest uregulowana to sam proces sprzedaży będzie dużo szybszy i będzie mieć dodatni wpływ na proponowana przez nas cenę za grunty rolne. Wystarczy, że zgłoszą Państwo chęć sprzedaży gruntów rolnych, a całą resztą zajmą się już specjaliści. Macie Państwo gwarancję szybkiej decyzji i realizacji transakcji w bardzo szybkim czasie.

Specjaliści w firmie M1M2 doskonale orientują się we wszystkich formalnościach związanych ze skupem gruntów rolnych, Państwo więc nie muszę znać się na przepisach prawa.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiadamy na bieżąco i co ważne – bezpłatnie. Możecie Państwo kontaktować się z nami zarówno mailowo, telefonicznie jak i poprzez formularz, który znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Jeśli mają Państwo grunty rolne na terenie Krakowa bądź okolic i chcielibyście się ich szybko pozbyć... zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!