736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Oddłużanie nieruchomościODDŁUŻANIE NIERUCHOMOŚCI

Firma M1M2 zajmuje się nie tylko skupem nieruchomości na terenie Krakowa i jego okolic.
Jedna z ważniejszych usług, które pełni firma to również oddłużanie nieruchomości - mieszkań, lokali usługowych... - co ważne - bez względu na formę prawno-własnościową nieruchomości.

Firma M1M2 oferuje oddłużanie nieruchomości:

  • zadłużonych przez nieopłacone raty kredytu hipotecznego, zaległy czynsz czy pożyczkę
  • będących już w trakcie egzekucji komorniczej
  • zadłużenie jest mniejsze niż wartość nieruchomości

 

Doskonale wiemy w jak trudnej sytuacji można się znaleźć, kiedy nieruchomość jest zadłużona. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy przez pandemię wiele osób straciło płynność finansową. Kilkumiesięczna przerwa w płatnościach do spółdzielni, banku czy też innych instytucji sprawia, że zadłużenie rośnie w zawrotnym tempie - wraz z wysokimi odsetkami. Nie warto więc walczyć z zadłużeniem samodzielnie. Warto umówić się na spotkanie z przedstawicielem M1M2 a firma rozwiąże wasz problem! Oddłużanie nieruchomości to nasza specjalność i nie ma dla nas sytuacji beznadziejnych!

Oddłużanie nieruchomości - etapy działania:

  • najpierw musimy zacząć od spotkania się z Państwem, od zgłoszenia problemu i informacjach o zadłużonej nieruchomości
  • wstępną analizę nasi fachowcy przeprowadzą już podczas pierwszego spotkania
  • w ciągu 48 godzin zapoznamy się kompleksowo z Państwa sytuacją i problemem
  • na kolejnym spotkaniu zaproponujemy już rozwiązanie Państwa trudnej sytuacji i fachowo doradzimy na każdym etapie prowadzenia sprawy

Kiedy już będą Państwo wybierać się na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy, znacznie ułatwi nam rozpoznanie sprawy jeśli wezmą ze sobą Państwo takie dokumenty jak:

  • akt własności nieruchomości
  • zaświadczenie z banku, od komornika czy spółdzielni mieszkaniowej o zadłużeniu ciążącym na Państwa nieruchomości
  • korespondencję (pisma od komornika, z banku, ponaglenia, wezwania do zapłaty...) dotyczącą zadłużenia
  • umowę kredytową - jeśli właśnie takowej dotyczy sprawa

 

Do każdej sprawy nasi fachowcy podchodzą bardzo indywidualnie, wiemy, że zadłużenie nie dotyczy tylko Was samych ale również Waszych bliskich. Oferujemy doradztwo na najwyższym poziomie i pomoc na każdym etapie sprawy - nawet jeśli doszło już do licytacji komorniczej Państwa nieruchomości. Podejmujemy się każdej sprawy, bo wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Zajmujemy się obsługą prawną, a także wszystkimi formalnościami za naszego klienta.

Co zyskacie Państwo dzięki spotkaniu z naszym przedstawicielem?

  • zrozumiecie Państwo przyczyny i skutki sytuacji, w której się znaleźliście
  • uświadomimy Was, że wyjście z kłopotliwego położenia jest możliwe i przedstawimy Wam w jaki sposób tego dokonamy
  • bezpiecznie, a przede wszystkim dyskretnie przejdziecie Państwo wraz z nami przez wszystkie etapy zadłużenia. Oddłużanie nieruchomości to nasza specjalność, tak więc podejmujemy się jej na każdym etapie sprawy

 

Co jeszcze oferuje Państwu firma M1M2?
Oddłużanie nieruchomości to nie jedyna nasza specjalność. zajmujemy się również skupem mieszkań, domów, lokali użytkowych, gruntów rolnych, działek budowlanych – jak już wspomnieliśmy – na terenie Krakowa i jego okolic.

Jeśli więc mają Państwo problem z opłaceniem kredytu, który ciąży na waszej nieruchomości, otrzymaliście Państwo pismo od komornika o licytacji swojej nieruchomości, boicie się, że nie będziecie mieli dokąd pójść z rodziną... albo chcą Państwo szybko sprzedać swoje mieszkanie, dom, działkę, grunty rolne – za gotówkę i to jak najszybciej, by pozbyć się „problemu” - zgłoście się do nas. Jeżeli szukają Państwo mieszkania na zamianę, bo Wasze dotychczasowe jest zbyt duże bądź za małe – również możecie zgłosić się do firmy M1M2 by poznać naszą ogromną bazę nieruchomości z Krakowa i okolic na zamianę! Wszystkimi formalnościami zajmiemy się za Was, nie muszą Państwo znać się na wszystkim – na każdym etapie sprawy o wszystkim będziemy Was informować – w bardzo prostym i odpowiednim dla Was języku – podchodzimy do każdej sprawy bardzo indywidualnie, klient jest dla nas najważniejszy – nie martwcie się więc, że będziemy sypać z rękawa prawniczym słownictwem, które dla wielu klientów może być po prostu niezrozumiałe.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy M1M2, aby mogli Państwo zamknąć ten ciężki etap w swoim życiu.

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!