736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

!!! NA CHWILĘ OBECNĄ NIE PROWADZIMY PONIŻSZYCH USŁUG !!!

Zamiana mieszkańZAMIANA MIESZKAŃ

Firma M1M2 zajmuje się nie tylko skupem nieruchomości, ale również zamianą mieszkań na mniejsze, większe a także te w innej lokalizacji - dysponujemy bazą nieruchomości na terenie całego Krakowa, a także w jego okolicach.
Zamiany mieszkań z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Tego rodzaju transakcje są nie tylko płynne i sprawne, ale oszczędzają sporo dodatkowych "elementów" jak w przypadku sprzedaży nieruchomości. Dużo łatwiej jest przecież zamienić mieszkanie niż sprzedać je i szukać następnego celem kupna.

Wyróżnia się kilka najpopularniejszych korzyści, dla których coraz więcej osób decyduje się na zamianę mieszkania:

  • z większego na mniejsze - dzieci się wyprowadziły, mieszkanie jest zwyczajnie za duże, chce się ograniczyć koszty utrzymania - a przy tym dodatkowy pieniądz "wpada" do portfela przez dopłatę
  • z mniejszego na większe - pojawiły się dzieci na świecie, nasza sytuacja finansowa jest stabilna i dużo lepsza niż dotychczas
  • ze "starego" na "nowe" - wiele osób chce wyprowadzić się ze starego domu do nowej zabudowy

 

W każdym z tych trzech przypadków firma M1M2 może Państwu pomóc. Zamiana mieszkań to ich specjalność! Działają na terenie Krakowa i w jego okolicach. W Państwa imieniu, w imieniu swojego klienta przeprowadzą całą transakcję, kompleksowo i dbając o najmniejsze nawet szczegóły. Odwiedźcie Państwo siedzibę naszej firmy, umówcie się na spotkanie z konsultantem i zobaczcie jak potężną bazę nieruchomości posiadamy.

Firma M1M2 w swojej ofercie ma takie propozycje jak: zamiana mieszkań, oddłużanie nieruchomości, skup nieruchomości i działek budowlanych na terenie Krakowa i jego okolic. W zależności od wymagań klienta oferujemy mieszkania zarówno po gruntownym remoncie, które nadają się do wprowadzenia od razu a także takie, które wymagają remontu. W zależności od metrażu, stanu technicznego i innych czynników, które mają wpływ na wartość mieszkania czy domu, firma specjalizuje się w zamianach, które łączą się także z koniecznością np. oddłużenia czy przeprowadzenia dopłaty.

Wszystkie niezbędne formalności przeprowadzane są w imieniu klienta - niczym więc nie muszą się Państwo przejmować - firma wszystkim zajmie się za Was. Od początku transakcji do samego jej końca zapewniamy pełne konsultacje z klientem a także doradztwo podczas trwania "sprawy".
Jako jedni z nielicznych NIE POBIERAMY prowizji od usługi, jeśli zamieniająca osoba ma problem z zadłużenia.

Co oferujemy klientowi?

  • udzielamy bezpłatnych konsultacji i porad w dziedzinie nieruchomości
  • w sposób indywidualny podchodzimy do każdej sprawy
  • oferujemy kompleksową obsługę prawną podczas całego procesu
  • zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z dokumentacją zarówno urzędową jak i notarialną
  • gwarantujemy bardzo profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo, a także dyskrecję

Jeśli posiadają Państwo wymienione poniżej dokumenty, zabierzcie je ze sobą na spotkanie z naszym agentem

  • umowa potwierdzająca własność nieruchomości (akt notarialny)
  • stan zadłużenia jeśli występuje
  • całą korespondencję dotyczącą zadłużenia (pozwy, wypowiedzenia najmu itd)
  • informacje o osobach, które zameldowane są w lokalu

Poznaj opinię Pana Dominika

"Od jakiegoś czasu interesowała mnie zamiana mieszkań. Szukałem firmy, która wykonała by całą procedurę za mnie, a przynajmniej mi pomogła. Tak w sieci znalazłem ogłoszenie firmy M1M2. W swojej ofercie mieli takie transakcje jak: zamiana mieszkań, skup mieszkań, skup nieruchomości, oddłużanie. Oferta wydała się bardzo atrakcyjna, fachowcy bardzo sympatyczni i widać było że naprawdę znają się na tym co robią, a co najważniejsze – mieli naprawdę ogromną bazę mieszkań, spośród których mogłem wybrać idealne dla siebie. Udałem się na spotkanie z ich przedstawicielem, uzgodniliśmy, że chce moje maleńkie mieszkanko zamienić na coś większego, bo zawsze marzył mi się duży apartament a nie ta mała klitka. Moja sytuacja finansowa jest stabilna a w dodatku odziedziczyłem spadek. Niemal w miesiąc mieszkałem już na swoim. Szybko znalazł się chętny Pan z centrum Krakowa na zamianę – jego ogromne mieszkanie z widokiem na Krakowski rynek – w zamian za moje maleńkie na cichym i spokojnym Kazimierzu. Zamiana mieszkań przebiegła bardzo pomyślnie, w bardzo przyjemnej atmosferze. Do dziś zresztą odwiedzamy się ze starszym Panem. Bardzo cieszę się, że skorzystałem z usług firmy m1m2 i polecam ją każdemu, bo widać, że pracują tam sami fachowcy, a co najważniejsze to bardzo sympatyczni ludzie, którzy do każdego podchodzą bardzo indywidualnie"

Dominik, Kraków, os. Tysiąclecia

!!! NA CHWILĘ OBECNĄ NIE PROWADZIMY POWYŻSZYCH USŁUG !!!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!