736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

!!! NA CHWILĘ OBECNĄ NIE PROWADZIMY PONIŻSZYCH USŁUG !!!

Wykup nieruchomościWYKUP

Firma M1M2 wychodzi na przeciw potrzebom lokatorów mieszkań komunalnych. Specjaliści pracujący w M1M2 oferują Państwu wsparcie, pomoc, konsultacje a także opiekę nad całym procesem wykupu nieruchomości wraz ze wszystkimi benefitami.

Skup mieszkań - Kraków i okolice
W związku z tym, że polskie prawo uległo zmianie najemcy nieruchomości mają dziś prawo wykupu swojego mieszkania na własność. Rzadko pojawia się tak korzystna zmiana w prawie dla najemców mieszkań, warto więc z niej skorzystać jeśli tylko jest taka możliwość. W tym przypadku Państwo jako najemcy możecie w bardzo korzystnej cenie nabyć mieszkanie, które do tej pory było przez Was wynajmowane. W najlepszym przypadku wykup nieruchomości może odbyć się już przy inwestycji na poziomie 10% wartości nieruchomości! Warto dokonać zakupu jak najszybciej, zanim prawo znów nie ulegnie zmianie albo kwota odstępnego nie wzrośnie. W jaki sposób dokonać transakcji? Jak wykorzystać dostępne benefity? Skontaktujcie się z przedstawicielem firmy M1M2 a wszystko Wam wyjaśni!

Oddłużanie nieruchomości - Kraków
Proces wykupu mieszkania to bardzo skomplikowana sprawa. Rzadko kiedy najemca sam jest w stanie dopełnić wszystkich formalności by wykupić swoje lokum za bezcen.
Specjaliści z firmy M1M2 posiadają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, zajmują się nie tylko skupem nieruchomości czy ich oddłużaniem, ale swoją ofertę firma kieruje również do najemców mieszkań komunalnych. Agenci z firmy M1M2 kompleksowo pomogą Wam z wykupieniem swojego mieszkania komunalnego. Z pomocą specjalistów cały skomplikowany proces wykupu mieszkania przebiegnie sprawnie, a wszelkie formalności zostaną dopełnione w prawidłowy sposób. Pełen profesjonalizm i maksymalny poziom zadowolenia - zlecając nam to zadanie, nie musicie się Państwo już niczym martwić.

Teraz możecie być Państwo spokojni ponieważ:

  • specjaliści naszej firmy udzielają porad i konsultacji w dziedzinie nieruchomości całkowicie za darmo
  • do każdej sprawy podchodzimy w sposób bardzo indywidualny
  • firma oferuje kompleksową obsługę prawną
  • to my sprawujemy pieczę nad wszystkimi formalnościami i całą dokumentacją zarówno urzędową jak i notarialną
  • gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, a dodatkowo bezpieczeństwo i pełną dyskrecję

Jeśli posiadasz dokumenty z poniższej listy, koniecznie przynieś je ze sobą na spotkanie z agentem firmy M1M2, to znacznie przyspieszy cały proces, a Ty oszczędzisz swój czas.

  • umowa najmu nieruchomości
  • stan zadłużenia mieszkania jeśli takowy występuje
  • jeśli nieruchomość jest zadłużona, dostarcz pełną korespondencję dotycząca ewentualnego zadłużenia - wypowiedzenia umowy najmu, pozwy o eksmisję, itd
  • informacje o osobach, które zameldowane są w lokalu
  • zdjęcia nieruchomości (opcjonalnie)

 

Chętnie pomożemy również Państwu wykupić swoje mieszkanie za bezcen! Skontaktujcie się z nami przez formularz dostępny na stronie, a my zadzwonimy do Państwa w ciągu 24 godzin. Pomożemy Wam rozwiązać wszystkie problemy!

Poznaj opinię Pana Marcina

"Wraz z rodziną od dawna mieszkam w lokalu komunalnym. Kiedy tylko dowiedziałem się o zmianie w polskim prawie i że mam możliwość wykupu tego mieszkania na własność i to za bezcen od razu zainteresowałem się sprawą. Nawet sąsiad z mieszkania obok powiedział, że już dopełnił formalności związanych z wykupem. U mnie problem polegał na tym, że kompletnie nie wiedziałem od czego zacząć. Znalazłem w sieci firmę M1M2 i postanowiłem skorzystać z ich pomocy. Byłem w wielkim szoku kiedy okazało się, że to firma zajęła się wszystkimi formalnościami w moim imieniu. Dodatkowo dostałem bonifikatę i za mieszkanie zapłaciłem jeszcze mniej niż moi sąsiedzi. Bardzo polecam usługi firmy M1M2 to bardzo doświadczeni specjaliści, ale przede wszystkim sympatyczni ludzie - na każdym etapie odpowiadali na moje pytania i służyli radą"

Marcin, Kraków ul. Lea

!!! NA CHWILĘ OBECNĄ NIE PROWADZIMY POWYŻSZYCH USŁUG !!!

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!