736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Zadłużenie przekraczające wartość nieruchomościZADŁUŻENIE PRZEKRACZAJĄCE WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI

Jeśli zadłużenie nieruchomości jest większe niż wartość nieruchomości - pomożemy!

Kiedy zadłużenie przekracza wartość nieruchomości... - to jedna z najpoważniejszych sytuacji, tu potrzeba wykwalifikowanej kadry, by móc coś z tym jeszcze zrobić. W dzisiejszych czasach takich sytuacji jest coraz więcej, najczęściej wiążą się one z wypowiedzeniem umowy kredytowej, a zwłaszcza jeśli był to kredyt hipoteczny. Dodatkowo często bywa tak, że sytuacja dodatkowo się pogarsza bo przychodzą długi z tytułu czynszu, drobnych pożyczek, zadłużenia działalności gospodarczej. Najpopularniejsze jest połączenie zaległości czynszowych z niespłaconym kredytem chwilowym.

Oddłużanie nieruchomości
Firma M1M2 pomaga każdemu klientowi, niezależnie od tego w jak fatalnej sytuacji się znalazł. Chcą Państwo jak najszybciej wrócić do płynności finansowej? Pomożemy! Oferujemy ogrom sprawdzonych rozwiązań, dzięki współpracy z wieloma specjalistami od spraw nieruchomości. Gwarantujemy, że efekt naszej pracy będzie dla Państwa bardzo korzystny, odzyskacie Państwo spokój kiedy wspólnie z firmą M1M2 rozwiążecie swoje problemy z zadłużeniami. Poradzimy sobie nawet z zadłużeniami znacznie większymi niż wartość całości majątku i nieruchomości. Dla nas nie ma sprawy nie do rozwiązania!

Teraz możecie być spokojni! Nasza firma M1M2:

  • prowadzi bezpłatną obsługę transakcji osób które są w poważnej sytuacji finansowej
  • udziela bezpłatnych porad czy konsultacji w dziedzinie nieruchomości
  • do każdej sprawy podchodzi w sposób bardzo indywidualny
  • oferuje kompleksową obsługę prawną, dopełnia wszelkich formalności, związanych z dokumentacją notarialna i urzędowa
  • ma ogromną bazę klientów i nieruchomości na wynajem i zamianę z terenu Krakowa i okolic
  • gwarantuje profesjonalną obsługę, pełną satysfakcję, dyskrecję i bezpieczeństwo!

Jeśli umówili się Państwo na spotkanie z agentem firmy M1M2 zabierzcie ze sobą dokumenty z poniższej listy, to znacznie przyspieszy proces sprawy i oszczędzi wasz czas:

  • akt własności nieruchomości (bądź numer księgi wieczystej)
  • stan zadłużenia (w administracji budynku, u komornika, w spółdzielni mieszkaniowej...)
  • umowa kredytowa i korespondencja z bankiem, a także cała korespondencja związana z zadłużeniem
  • zdjęcia nieruchomości (opcjonalnie)

 

Firma M1M2 na pewno rozwiąże Twój problem! Zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy na stronie, a my w ciągu 24h oddzwonimy.

Poznaj opinię Pana Andrzeja

"Wartość mojego mieszkania jest bardzo wysoka, jednak kredyt na jego zakup i remont był dużo większy. W międzyczasie przez pandemię pojawiło się dużo więcej problemów z remontem więc dobrałem jeszcze jedna pożyczkę.... Popłynąłem. Popadłem w zadłużenie a odsetki za kredyty rosły w zawrotnym tempie. Gdzieś przypadkiem znalazłem ofertę firmy M1M2, zaryzykowałem i to się opłacało! Pomogli mi przejść przez ten trudny okres, nie dość, że pracują w firmie naprawdę fachowcy to jeszcze ich podejście do człowieka jest niesamowicie przyjacielskie. Naprawdę każdemu polecam usługi firmy M1M2"

Andrzej, Kraków os. Albertyńskie

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!