736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Nie oplacony czynsz kredyt hipoteczny pozyczkaNIEOPŁACONY CZYNSZ KREDYT HIPOTECZNY LUB POŻYCZKA

Rozwiążemy Państwa problemy z zadłużeniem z tytułu zaległych pożyczek, czynszów czy zaległych kredytów hipotecznych.

Kredyt, pożyczka, niepłacony czynsz, w ostatnich latach to duży problem mieszkańców Krakowa i okolic. Pandemia, zwolnienia, zamykanie sklepów i firm, wielu ludzi popadło w długi. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia! Takie problemy najczęściej dotykają tych, którzy mają mieszkania własnościowe czy spółdzielcze. Wystarczy zaledwie parę miesięcy za które nie spłacimy swoich zobowiązań (nawet tych najmniejszych!) by cała sytuacja mogła zakończyć się naprawdę tragicznie. Nieopłacony czynsz może doprowadzić nawet do utraty mieszkania, a co za tym idzie - eksmisji na bruk.

Zakres nieuregulowanych zobowiązań o których wspominamy powyżej to bardzo trudny proces oddłużania, konieczna jest więc analiza poszczególnych przypadków i podejście do każdego w sposób bardzo indywidualny. Firma oferuje bardzo różne rozwiązania tego typu problemów (nieopłacony czynsz, zaległa pożyczka czy kredyt hipoteczny) - warto więc się skontaktować i dokładnie opowiedzieć w czym tkwi problem. Jesteśmy firmą, która jako jedna z nielicznych, podejmuje się nawet fatalnych przypadków, które inne firmy odrzuciły z powodu złożoności problemu i zaawansowania procesu. Podejmujemy się oddłużania nieruchomości o dowolnej formie własności. Do każdego problemu jak już wspomnieliśmy, podchodzimy w sposób bardzo indywidualny. Klienci wychodzą od nas bardzo zadowoleni - warto poczytać ich opinie na temat naszej firmy. Jeśli więc mają Państwo nieopłacony czynsz przez parę miesięcy, kredyt hipoteczny lub pożyczkę której nie potraficie spłacić - skontaktuj się z nami - pomożemy.

Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy już dziś. Opisz krótko swój problem, a my odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 24h i pomożemy rozwiązać Twoje problemy!

Co możemy Ci zaoferować?

  • zajmujemy się bezpłatnie obsługą transakcji osób, które są w trudnej sytuacji finansowej
  • udzielamy również bezpłatnych konsultacji i porad z dziedziny nieruchomości
  • podchodzimy bardzo indywidualnie do każdej powierzonej sprawy (nieopłacony czynsz, kredyt hipoteczny, zaciągnięta pożyczka)
  • oferujemy kompletną obsługę prawną podczas prowadzenia sprawy
  • wszelkiego rodzaju dokumentacją urzędową czy notarialną zajmujemy się My, nie Ty
  • dajemy gwarancję profesjonalnej obsługi, a także pełną satysfakcję z naszych usług
  • zapewniany pełną dyskrecję i bezpieczeństwo

Kiedy umówią Państwo termin spotkania zabierzcie ze sobą następujące dokumenty:

  • akt własności nieruchomości (bądź numer księgi wieczystej)
  • stan zadłużenia (informacje te uzyskasz u komornika)
  • umowę kredytową (jeśli problem dotyczy zadłużenia z tytułu kredytu hipotecznego)
  • pełną korespondencję, dotyczącą zadłużenia jeśli takową się posiada (nieuregulowany czynsz, wezwania do zapłaty, rachunki, pisma od komornika)
  • opcjonalnie - zdjęcia nieruchomości

Poznaj opinię Pana Marcina

"Mieszkam w Krakowie od wielu lat, na Starym Mieście (Kazimierz). Popadłem w poważne długi, kiedy przez pandemię covid straciłem pracę. Nowa praca, którą znalazłem dopiero po paru miesiącach od utraty starej nie była tak dobrze płatna jak poprzednia, przez co ciężko było utrzymać mi całą rodzinę i mieszkanie. Często stawałem przed wyborem - kupić dzieciom i żonie jedzenie czy opłacić wysoki czynsz - nie starczało mi na obie rzeczy jednocześnie - i tak każdego miesiąca... Zaległe opłaty wkrótce zaczęły mnie przytłaczać, rosły w zawrotnym tempie. Pisma ponaglające spłatę przychodziły coraz częściej a ja i tak nic nie mogłem z tym zrobić. Byłem na skraju załamania nerwowego i bałem się, że wyląduje wraz z rodziną i małymi dziećmi na ulicy. Na szczęście dowiedziałem się - i to całkiem przypadkowo o firmie. Zadzwoniłem, umówiłem się na spotkanie, zaufałem specjalistom - nie miałem już nic do stracenia. Specjaliści pracujący w tej firmie są osobami niesamowicie empatycznymi, dziś ciężko spotkać takich ludzi, którzy tak podchodzą do problemów obcego człowieka. Wiem, że płaci im się za wykonanie usługi - ale oni tego nie robią tylko dla pieniędzy - dziś to wiem. Całą moją sprawę załatwili w miesiąc, nadal mam wraz z rodziną dach nad głową i nie muszę się bać o naszą przyszłość, możemy żyć spokojnie dalej. Polecam firmę M1M2, pracują w niej naprawdę wspaniali ludzie"

Marcin, Kraków, ul. Meissnera

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!