736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Egzekucja komorniczaEGZEKUCJA KOMORNICZA

Jeśli Państwa sprawa jest już na etapie postępowania komorniczego, grozi licytacja komornicza... postaramy się rozwiązać Państwa problem, nawet jeśli wydaje się, że już na to zbyt późno!

Oczywiście, im prędzej zaczniecie Państwo załatwiać problemy związane z zadłużeniem nieruchomości, tym lepiej. Im we wcześniejszym etapie egzekucja komornicza zacznie być "odkręcana" tym większe prawdopodobieństwo, że nie stracicie nieruchomości i nie popadniecie w kolosalne długi. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, a często również osoby nie wiedzą jak rozwiązać sprawę i zgłaszają się do nas dopiero w momencie kiedy egzekucja komornicza jest już mocno posunięta do przodu, kiedy grozi już licytacja komornicza nieruchomości. My mamy rozwiązanie, oddłużamy bowiem nieruchomości, które są na dowolnym etapie postępowania komorniczego - również, kiedy jest już załatwiana licytacja komornicza. Zdarzały się już przypadki, że skutecznie pomagaliśmy klientom wobec których licytacja komornicza miała się odbyć w ciągu kilku dni!

Niezależnie od tego w jakiej sytuacji klient się znajduje - my nie odprawimy go z przysłowiowym kwitkiem. Poinformujcie nas Państwo o swoim problemie, a my wspólnie z Wami znajdziemy rozwiązanie go. Nie ma dla nas trudnych przypadków, których się nie podejmujemy. Podejmujemy się bowiem każdej sprawy, nawet tej, która z góry (według zadłużonego) jest skazana na porażkę. Nawet w najgorszych przypadkach jesteśmy w stanie zaoferować odpowiednie i kompleksowe rozwiązanie, które ma na celu oczywiście dobro naszego klienta - jest ono bowiem dla nas najważniejsze. Wszyscy jesteśmy ludźmi, zdajemy sobie więc sprawę, że licytacja komornicza to nie tylko problemy finansowe, tak więc gwarantujemy bezpieczeństwo i pełną dyskrecję podczas współpracy.

Z całego serca pragniemy pomóc każdemu, zajmujemy się nawet najgorszymi przypadkami! Skorzystajcie Państwo z formularza zamieszonego na stronie by napisać podstawowe informacje na temat swojej sprawy, a my skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h - pomożemy rozwiązać wszystkie problemy!

Dokumenty, które warto zabrać na spotkanie z nami:

  • akt własności nieruchomości, numer księgi wieczystej lub inny dokument potwierdzający prawo do mieszkania
  • stan aktualnego zadłużenia (taką informację można pozyskać u Komornika, w banku, Spółdzielni lub u Zarządcy)
  • umowę kredytową, umowę pożyczki (jeśli Twoja sprawa dotyczy zadłużenia z kredytu lub pożyczki)
  • wszelkie dokumenty w tym korespondencję (prowadzoną z komornikiem, czy wierzycielami)
  • dane kontaktowe do wierzycieli i Komornika
  • opcjonalnie zdjęcia nieruchomości

Dlaczego z nami możesz czuć się spokojny?

  • w trudnych przypadkach, kiedy osoba zgłaszająca się do nas jest w trudnej sytuacji finansowej, oferujemy bezpłatną obsługę transakcji
  • możesz zgłosić się do nas po bezpłatną poradę czy konsultację w dziedzinie nieruchomości (egzekucja komornicza, licytacja komornicza i inne)
  • do każdej oddanej nam sprawy nasi specjaliści podchodzą w bardzo indywidualny sposób
  • nie musisz przejmować się niczym, oddając sprawę w nasze ręce; oferujemy bowiem kompleksową obsługę prawną
  • zajmujemy się również dopełnieniem wszystkich formalności związanych z urzędową czy notarialną, niezbędną do sprawy dokumentacją
  • znajdziesz na naszej stronie wiele opinii zadowolonych klientów, których sprawy wygraliśmy - przeczytaj i wybierz sam!

Poznaj opinię Pana Tadeusza

"Jestem właścicielem małego mieszkania przy ulicy Kościuszki w Krakowie. Prowadziłem mały punkt naprawy butów, blisko centrum miasta. Mój biznes wydawał się znakomicie prosperować - i z początku faktycznie tak było... Zacząłem grać w kasynach i używać kart kredytowych. Biznes nagle podupadł, ludzie powoli przestali korzystać z moich usług, tym samym więc popadłem w długi. Niemal każdego dnia otrzymywałem telefon od komornika i wielu dłużników, przestałem je odbierać, załamałem się. W końcu otrzymałem nakaz eksmisji z mieszkania, wraz z informacją, że mieszkanie zostanie przekazane do postępowania komorniczego (licytacja komornicza). Wtedy znalazłem w sieci firmę M1M2.pl, spotkałem się z nimi co było najlepszą dla mnie decyzją - pomogli mi wyjść z tarapatów. Serdecznie więc dziękuje profesjonalistom i polecam ich usługi każdemu kto boryka się z podobnymi problemami co ja!"

Tadeusz, Kraków, ul. Kościuszki

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!