736 915 115
Jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie 7 dni w tygodniu! ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ

Jak sprzedać miejsce postojoweJAK SPRZEDAĆ MIEJSCE POSTOJOWE?

Miejsce postojowe to wyznaczone miejsce, teren przeznaczone do postoju pojazdów mechanicznych - czy to na parkingu czy w innym przeznaczonym do tego miejscu.

Masz tego typu teren jednak nie masz samochodu, bądź wyprowadzasz się i chcesz je sprzedać? Czy masz w ogóle taką możliwość? Czy sprzedaż miejsca postojowego bez przydzielonej do niego nieruchomości jest możliwa? Oczywiście!

Jak sprzedać miejsce postojowe?

Zacznijmy od dokumentów, które niezbędne są do sprzedaży miejsca postojowego:

    • aktualne zaświadczenie ze spółdzielni mieszkaniowej (stan prawny)
    • odpis zwykły księgi wieczystej, jeśli takowa została założona
    • podstawa nabycia spółdzielczego własnościowego prawa do miejsca postojowego przez osobę sprzedającą (przydział, umowa)
    • zaświadczenie z urzędu, że nikt inny nie ma praw do danego miejsca postojowego

 

Jak sprzedać miejsce postojowe?
Od formalności, które trzeba załatwić przed sprzedażą miejsca postojowego może się zakręcić w głowie. Kwota podatku? Gdzie sprzedać? Jak szybko uda się pozbyć miejsca postojowego i zyskać dodatkową gotówkę...

Mogą Państwo jednak pozbyć się miejsca postojowego bardzo szybko i dostać gotówkę do ręki już w parę dni. Jak? Skontaktować się z firmą M1M1, która prowadzi skup nieruchomości – działamy na terenie Krakowa i jego okolic. Istniejemy na rynku już wiele lat i mamy same pozytywne oceny wystawione przez osoby, które skorzystały już z ich usług.

Korzystając z usług firmy nie muszą Państwo martwić się żadnymi formalnościami – specjaliści zajmą się wszystkim za was.

Jak sprzedać miejsce postojowe?
Sprzedali Państwo nieruchomość jednak zostało wam jeszcze miejsce postojowe na parkingu zabudowanym bądź "pod chmurką" i chcą je Państwo szybko sprzedać by mieć już formalności z głowy i dodatkowy pieniądz?

Jak sprzedać miejsce postojowe w bardzo szybkim czasie?
Jeśli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży miejsca postojowego bądź jakiejkolwiek innej nieruchomości – napiszcie w formularzu kontaktowym firmy M1M2 jaki rodzaj nieruchomości mają Państwo na sprzedaż - bardzo szybko skontaktujemy się z Państwem, odkupimy od was waszą nieruchomość, miejsce postojowe, działkę... Najczęściej już na drugi dzień od spotkania z agentem możecie dokonać transakcji u notariusza i dostać gotówkę do ręki.

Jesteśmy firmą z Krakowa, która działa również w sąsiednich miejscach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz – razem pozbędziemy się Państwa problemu.
Zajmujemy się również oddłużaniem nieruchomości, a także skupem zadłużonych nieruchomości.

Skontaktuj się z nami! Postaramy się rozwiązać Twoje problemy z nieruchomością!